Kaķu mīļotāju kluba " Mooncat" Valde aicina uzStarptautisko kaķu izstādi 2019.gada 04.-05.maijā Daugavpilī tirdzniecības un izklaides centrā „Ditton nams” Cietokšņa ielā 60.
Ja jūsu kaķim ir ārpus Eiropas Savienības (Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas u.c.) izdota vetapliecība – pase, tad tai ir jābūt pievienotam „Veterinārais Sertifikāts”, kas izdots robežas šķērsošanaiun derīgs tikai 120 dienas. Pēc tam kaķis ir jāpotē no jauna lai saņemtu Eiropas vet.pasi vai, ja tā nedara, tad kaķis drīkst uzturēties tikai mājās. Neskaidrību gadījumā konsultēties pie Irēnas Krēsles t.29511507
Izstādes programma
2019.gada 04.- 05.maijā
08.00-09.30 Veterināra kontrole, reģistrācija
09.30-10.00 Korekcijas sekretariātā
10.00-13.30 Ekspertīze
13.30-14.00 Pusdienas
14.00-17.30 Ekspertīze
18.00-19.00 „Best of Best”, “Best General”, “Best supreme” (svētdien)
19.00 Izstādes noslēgums
WCF Rings and shows
04.05.2019.
11.30 Kitten Ring (no 3-10mēn.) – M.Litvina
12.30 Adult Ring – W.-A. Kurkowski
15.00 Neuter Ring – A.Nuķe
15.30 Most beautifull Longhair cat(fan show) – A.Nuķe
16.00 Most beautifull shorthair cat(fan show) – M. Swiatowiak
05.05.2019.
11.30 Kitten Ring (no 3-10mēn.) – W.-A. Kurkowski
12.30 Adult Ring – M.Litvina
15.00 Neuter Ring – W.-A. Kurkowski
15.30 Most beautiful Female (fan show) – A.Nuķe
16.00 Most beautiful Male (fan show) – W.-A. Kurkowski
Latvijas kaķu mīļotāju asociācija "MOONCAT"
gaida visus kaķu mīļotājus katru sestdienu Rīgā,Alfrēda Kalniņa ielā 2 – 201no plkst. 16.00 līdz 18.00
Sākumā, padomju varas gados, tā bija Maskavas kaķu mīļotāju kluba "Fauna" filiāle. Tā apvienoja turku angoras un persiešu kaķu īpašniekus.Vēlāk pievienojās abesīnijas, siāmas un orientālo kaķu šķirnes.
1995.gadā “Mooncat”iestājās kaķu mīļotāju federācijā FIFe.Ar katru gadu kluba biedru skaits palielinājās un līdz ar to arī jaunu kaķu šķirņu skaits.
2000.gadā Latvijas kaķu mīļotāju asociācija “Mooncat” kļūst par World Cat Federation (WCF) pilntiesīgu biedru.
Pašlaik mūsu asociācija sastāv no britu īsspalvaino, persiešu, eksotu, siāmas, orientālo, abesīnijas, somālijas, devonas reksu, kornvolas reksu, kanādas un donas sfinksu, krievu zilo,skotu nokareno ausu, burmas, meinkūnu, balinēzijas, ņevas maskarādes, sibīrijas, pīterboldu un citu kaķu šķirņu īpašniekiem.
Divas reizes gadā – pavasarī un rudenī, “Mooncat” rīko Starptautiskās kaķu izstādes . Šīs izstādes Latvijā ir vispopulārākās. Šeit ir radīts komforts un svētku sajūta gan kaķiem, gan viņu īpašniekiem un izstādes apmeklētājiem.
Apmēram 20 000 apmeklētāju šeit pavada visu dienu iepazīstoties ar labākajiem kaķiem, jaunām kaķu šķirnēm un piedaloties dažādos konkursos.
Pašlaik Latvijas kaķu mīļotāju asociācija “Mooncat” ir vislielākā kaķu mīļotāju apvienība valstī.Tā sastāv no vairāk nekā 300 biedriem, 60 kaķu audzētavām, no kurām pašlaik aktīvi strādā 51.
Longhair group
British Longhair
BLH
d 03
14. Show class neuter
(CAP/CAP/-/-)
red bicolour
WCF Ch. LV*Mystical Allure Bryan
Neuter
1
born
10.01.2018
Microchip:
-
Sire:WCF W.Ch. Sandy-Cat's Mitrofan
(BRI
o 33)
Dam:WCF Ch. Nutty Lakki Cats
(BRI
f 03)
BLH
a
16. Show class kitten
(CACP/CACP/-/-)
blue
Yurpi Gerulis*LT
Female
2
born
01.12.2018
Microchip:
953010003282586
Sire:WCF W.Ch. Tanzanit Favorit Gerulis
(BRI
a)
Dam:WCF W.Ch. Cinderella of Gerulis*LT
(BRI
a)
BLH
e 02
7. Show class grand international champion
(CACE/CAGCE/-/-)
cream harlequin
WCF Ch. Fan Fan of Marvellous Choice*BY
Male
3
born
10.05.2017
Microchip:
112069810013209
Sire:WCF Gr.Eur.Ch. Energizer of Marvellous Choice
(BLH
b 03)
Dam:WCF Gr.Eur.Ch. You Are So Beautiful Of Marvellous Choice
(BLH
h 03)
BLH
ns 11
7. Show class grand international champion
(CACE/CAGCE/-/-)
black silver shaded
ARAMISS DE LUX
Male
4
born
10.01.2015
Microchip:
-
Sire:
-
Dam:
-
Persian
PER
d 21 33
13. Show class open
(-/-/CAC/CACIB)
red tabby point
Lengree Ivetta
Female
5
born
01.05.2017
Microchip:
-
Sire:
Maskado's Firework (PKD N/N)
(PER
d 33)
Dam:
Lengree Nezabudka (PKD asc*N/N)
(PER
e 33)
Persian - Colourpoint
PER CP
f 21 33
15. Show class junior
(-/-/CACJ/CACJ)
seal tortie tabby point
Mishele from Salve astra
Female
6
born
31.08.2018
Microchip:
900079000150939
Sire:
Dikanta Dario
(PER CP
n 33)
Dam:
Lengree Ivetta
(PER
d 21 33)
Highland Fold
SFL
ny 25
13. Show class open
(CAC/CAC/CAC/CACIB)
black golden ticked
Cassiopeia Gold Glamur
Female
7
born
09.06.2018
Microchip:
-
Sire:
BEST M'CKEY GOLD GLAMUR
(SFS
ny 25)
Dam:
PRADA GELIOLAND
(SFS 71
ny 21 33)
SFL
w 61
13. Show class open
(CAC/CACIB/CACIB/CACIB)
white /blue eyes
My Beautiful Eyes Sara
Female
8
born
05.04.2018
Microchip:
-
Sire:
Acetin
(SFL
w 62)
Dam:
My Beautiful Eyes Jessika
(SFL 71
bs)
Semi longhair group
Kurilian Bobtail Longhair
KBL
a
9. Show class international champion
(CAGCIB/CACE/CAGCIB/CACE)
blue
Aurora Stella Grande
Female
9
born
22.02.2018
Microchip:
-
Sire:
Veles Reval Dream
(KBL
ns 22)
Dam:
Aljaska Reval Dream
(KBL
ns 24)
KBL
d 09 22
24. Show class exhibit only (out of competition)
(Exh/Exh/CACP/CACP)
red blotched w/white
TAFFY SIGUR
Female
10
born
15.11.2018
Microchip:
-
Sire:WCF W.Ch. Jules Verne Sigur
(KBL
n 03 22)
Dam:WCF J.Ch. Juta Sigur
(KBL
f 02)
KBL
n 02 24
24. Show class exhibit only (out of competition)
(Exh/Exh/CACP/CACP)
black spotted harlequin
Sakura Sigur
Female
11
born
07.11.2018
Microchip:
-
Sire:WCF W.Ch. Jules Verne Sigur
(KBL
n 03 22)
Dam:WCF Int.Ch. Moreman Lukeriya
(KBL
n 09 24)
KBL
n 24
9. Show class international champion
(CAGCIB/CACE/CAGCIB/CACE)
black spotted
Amadeus Stella Grande
Neuter
12
born
22.02.2018
Microchip:
-
Sire:
Veles Reval Dream
(KBL
ns 22)
Dam:
Aljaska Reval Dream
(KBL
ns 24)
KBL
ns
10. Show class international premior
(CAGPIB/CAPE/CAGPIB/CAPE)
black smoke
Aronas Stella Grande
Neuter
13
born
22.02.2018
Microchip:
-
Sire:
Veles Reval Dream
(KBL
ns 22)
Dam:
Aljaska Reval Dream
(KBL
ns 24)
KBL
ns 24
9. Show class international champion
(CAGCIB/CACE/CAGCIB/CACE)
black silver spotted
G.E.CH. Aramis Stella Grande
Male
14
born
22.02.2018
Microchip:
-
Sire:
Veles Reval Dream
(KBL
ns 22)
Dam:
Aljaska Reval Dream
(KBL
ns 24)
Maine Coon
MCO
a
13. Show class open
(CAC/CAC/CAC/CACIB)
blue
EFEJA from Majestic Mitau * LV
Female
15
born
11.11.2017
Microchip:
-
Sire:
Toras Home Harmony
(MCO
ns)
Dam:
LV * Saules Rota Katy
(MCO
fs 23)
MCO
d
24. Show class exhibit only (out of competition)
(Exh/Exh/CACP/CACP)
red
WCF Int.Pr. Thunder CoolShade
Neuter
16
born
12.12.2018
Microchip:
-
Sire:
LANGSTTEICH'S A'ZANTA CRUZ
(MCO
e)
Dam:WCF W.Ch. Qamilasha Santa CoolShade
(MCO
d 24)
MCO
d 22
15. Show class junior
(CACJ/CACJ/CACJ/CACJ)
red blotched
THOMAS FURRY TOTEM*BY
Male
17
born
02.10.2018
Microchip:
-
Sire:
Big-Hannibals Dark Warrior
(MCO
d 03 23)
Dam:
Sherlynx Daenerys
(MCO
g 09)
MCO
d 22
24. Show class exhibit only (out of competition)
(Exh/Exh/CACP/CACP)
red blotched
Taina CoolShade
Female
18
born
12.12.2018
Microchip:
-
Sire:
LANGSTTEICH'S A'ZANTA CRUZ
(MCO
e)
Dam:WCF W.Ch. Qamilasha Santa CoolShade
(MCO
d 24)
MCO
d 09 23
15. Show class junior
(CACJ/CACJ/CACJ/CACJ)
red mackerel w/white
KAMELIA APOGEYA*BY
Female
19
born
27.08.2018
Microchip:
-
Sire:
Peter Pan Milacoon
(MCO
d 24)
Dam:
Mystic Magnifico Galla
(MCO
d)
MCO
d 24
7. Show class grand international champion
(CACE/CAGCE/CAGCE/CAGCE)
red spotted
WCF W.Ch. Qamilasha Santa CoolShade
Female
20
born
03.10.2017
Microchip:
112093400007744
Sire:
Kutuzov Gonsior Line*RU
(MCO
d 23)
Dam:WCF W.Ch. Justina Gonsior Line*RU
(MCO
w 62)
MCO
n 22
7. Show class grand international champion
(CACE/CAGCE/CAGCE/CAGCE)
black blotched
Erichaus Ben Affleck
Male
21
born
12.11.2017
Microchip:
-
Sire:
Irvin Gonsior Line*RU
(MCO
n 22)
Dam:
Queen Elizabeth
(MCO
n 22)
MCO
ns
13. Show class open
(CAC/CAC/CAC/CACIB)
black smoke
Stefdar Pride Best
Male
22
born
30.06.2018
Microchip:
-
Sire:
Family Talisman Darvin
(MCO
ns)
Dam:
Zalina Ranger King
(MCO
ns 25)
MCO
ns
16. Show class kitten
(CACP/CACP/-/-)
black smoke
VINSENT of Feja Paradise *LV
Male
23
born
28.11.2018
Microchip:
-
Sire:
Gold Gentleman of Feja Paradise*LV
(MCO
d 23)
Dam:
Ave Sol Titania
(MCO
ns 22)
MCO
ns 22
15. Show class junior
(CACJ/-/-/-)
black silver blotched
UA*Bluesmaine Joy
Female
24
born
16.08.2018
Microchip:
941000023449268
Sire:
Paris NoBabyGlare
(MCO
ns 22)
Dam:
Bluesmaine Earline
(MCO
ns 11)
MCO
24. Show class exhibit only (out of competition)
(Exh/Exh/Exh/Exh)
color determination
Pomet "G"
Litter
25
born
01.11.2018
Microchip:
-
Sire:
ARNOLD SILVER DARLINGS
(MCO
n 22)
Dam:
Kasia Mayor Child
(MCO
f)
Ragdoll
RAG
a 03
11. Show class champion
(CACIB/CACIB/CAGCIB/CAGCIB)
blue bicolour
Ambrosian Doll G*Harry
Male
26
born
18.01.2018
Microchip:
900121000507649
Sire:WCF Gr.Int.Ch. Diamond Dolls Lionel of Amrosian Doll
(RAG
a 03)
Dam:WCF Ch. Omalley Diamond Dolls Alice
(RAG
a 03 21)
RAG
20. Show class litter
(Litter/-/Litter/Litter)
color determination
Litter "N" from Latvian Miracle *LV
Litter
27
born
01.01.2019
Microchip:
-
Sire:
GR*Perla Dolls Samson
(RAG
a 04 (rag))
Dam:
GR*Perla Dolls Rosa Amora
(RAG
d)
Birman (Sacred Birman)
SBI
b
13. Show class open
(CAC/CACIB/CACIB/CACIB)
chocolate
Ronja from Vita's kattunger
Female
28
born
30.05.2018
Microchip:
-
Sire:
IT*Faerie Kiss Chan Chan
(SBI
b 33)
Dam:
LV * GENTLE TOMSON GRETA
(SBI
c)
Siberian
SIB
fs 21 33
16. Show class kitten
(CACP/CACP/CACP/CACP)
black tortie silver tabby point
Sylphia Matthiola*BFC-BY
Female
29
born
09.12.2018
Microchip:
-
Sire:WCF W.Ch. Akim Omili Stars
(SIB
ds 24)
Dam:WCF Eur.Ch. Una Mur Amur
(SIB
as 21 33)
SIB
ns 22
15. Show class junior
(CACJ/CACJ/CACJ/CACJ)
black silver blotched
Zhan-Zhak Dubravushka of Matthiola*BFC-BY
Male
30
born
14.09.2018
Microchip:
804098100122353
Sire:
Argent Klimenkot
(SIB
ds)
Dam:
Odri Dubravushka
(SIB
ns 22)
Shorthair group
Abyssinian
ABY
n (aby)
1. Show class world champion
(PH/-/-/PH)
ruddy (abyssinian)
Des Cavalier Tea of Latvian Miracle
Female
31
born
19.12.2014
Microchip:
643094800003160
Sire:
Wild Puma Philip Morris
(ABY
n (aby))
Dam:
Des Cavalier Jewel
(ABY
n (aby))
ABY
n (aby)
5. Show class european (continental) champion
(CAGCE/CAGCE/-/-)
ruddy (abyssinian)
WCF W.Ch. A Sharm RU Heart-of-the-Ocean
Male
32
born
05.11.2017
Microchip:
-
Sire:
A Sharm RU Russian Hacker
(ABY
n (aby))
Dam:
Aby Sharm W*Slastena
(ABY
n (aby))
ABY
n (aby)
13. Show class open
(CAC/-/CACIB/-)
ruddy (abyssinian)
Basadora Sands Goddess
Female
33
born
16.05.2018
Microchip:
956000010278352
Sire:
Bisou Aston
(ABY
n (aby))
Dam:
W.CH. IZABELLA la NIOMANA
(ABY
a (aby))
ABY
n (aby)
15. Show class junior
(CACJ/CACJ/CACJ/CACJ)
ruddy (abyssinian)
Yasmine Pearlamur
Female
34
born
10.10.2018
Microchip:
-
Sire:
Des Cavalier Elvis
(ABY
n (aby))
Dam:
Zlatograd Miss Caprice
(ABY
n (aby))
ABY
n (aby)
15. Show class junior
(CACJ/CACJ/CACJ/CACJ)
ruddy (abyssinian)
Yukon Pearlamur
Male
35
born
10.10.2018
Microchip:
956000010247386
Sire:
Des Cavalier Elvis
(ABY
n (aby))
Dam:
Zlatograd Miss Caprice
(ABY
n (aby))
ABY
o (aby)
7. Show class grand international champion
(CACE/-/CAGCE/-)
sorrel (abyssinian)
W.CH. ALISHER SANDS GODDESS
Male
36
born
01.05.2018
Microchip:
956000010237549
Sire:
Favorit ManNell Hecate
(ABY
n (aby))
Dam:
Alisa La Niomana
(ABY
n (aby))
Bengal
BEN
n 24
7. Show class grand international champion
(CACE/CAGCE/CAGCE/CAGCE)
black spotted
Sweet Vanilla Alani Blossom
Female
37
born
22.10.2017
Microchip:
-
Sire:
Titan Monfeli
(BEN
n 24)
Dam:
Kristiana Kristi
(BEN
n 24)
BEN
n 24
11. Show class champion
(CACIB/CAGCIB/CAGCE/CACE)
black spotted
Sharm Khan Maybach
Male
38
born
22.10.2017
Microchip:
-
Sire:
Lavieange Sherkhan of Sharm
(BEN
n (24 ) (ben))
Dam:
Mangosteen Lakshmi of Sharm
(BEN
n 24)
BEN
n 24
9. Show class international champion
(CAGCIB/CACIB/CACE/CAGCE)
black spotted
Leocat's Ocelot
Male
39
born
25.02.2018
Microchip:
-
Sire:
Happycats Midnight In Paris
(BEN
n 24)
Dam:
Leocat's J'hallucine
(BEN
n 24)
BEN
n 24
13. Show class open
(CAC/CAC/CACIB/CACIB)
black spotted
Favoritbengals Emily
Female
40
born
28.11.2017
Microchip:
991003000097192
Sire:
Favoritbengals KissGood Luck
(BEN
n 24)
Dam:
Favoritbengals Demmy Moor
(BEN
n 24)
BEN
n 24
16. Show class kitten
(CACP/-/CACP/-)
black spotted
Gilė Fifachka *LT
Female
41
born
23.11.2018
Microchip:
-
Sire:
Elijus Wild Dagona
(BEN
n 24)
Dam:
Aurora Magiskos akys
(BEN
n 24)
BEN
ns 24
15. Show class junior
(CACJ/CACJ/CACJ/CACJ)
black silver spotted
Chizhpride Shantal
Female
42
born
30.10.2018
Microchip:
-
Sire:
Bengasi Lucky
(BEN
a 24)
Dam:
Charme Sauvage Queen of Love
(BEN
ns 24)
BEN
ns 24
16. Show class kitten
(CACP/CACP/CACP/CACP)
black silver spotted
Fortunatus Darwin
Male
43
born
13.11.2018
Microchip:
-
Sire:
Katarik Olympus
(BEN
ns 24 64)
Dam:
Fortunatus Amelie
(BEN
n 24)
Bombay
BOM
n
9. Show class international champion
(CAGCIB/-/CACE/-)
black
BomGalaxy Dulcinea
Female
44
born
04.02.2018
Microchip:
-
Sire:WCF W.Ch. Unreal Black Smile of Bagilis
(BOM
n)
Dam:WCF Int.Ch. Azalija of BomGalaxy
(BOM
n)
BOM
n
10. Show class international premior
(CAGPIB/CAGPIB/CAPE/CAPE)
black
WCF W.Pr. BomGalaxy Daisy
Spay
45
born
04.02.2018
Microchip:
900182001592221
Sire:WCF W.Ch. Unreal Black Smile of Bagilis
(BOM
n)
Dam:WCF Int.Ch. Azalija of BomGalaxy
(BOM
n)
BOM
20. Show class litter
(Litter/Litter/-/-)
color determination
Litter G BomGalaxy
Litter
46
born
10.01.2019
Microchip:
-
Sire:
Sweetlife Alfa
(BOM
n)
Dam:
Unreal Black Smile of Bagilis
(BOM
n)
British Shorthair
BRI
a
1. Show class world champion
(PH/PH/-/-)
blue
WCF W.Ch. Dante LichiBast
Male
47
born
30.03.2016
Microchip:
941000018882408
Sire:
Alimur's Yulius
(BRI
a)
Dam:
LV*First Crystal's Be My Love
(BRI
a)
BRI
a
5. Show class european (continental) champion
(CAGCE/-/CAGCE/-)
blue
Azur from Piopi Park*LV
Male
48
born
12.03.2017
Microchip:
-
Sire:
Kenzo Nilfgaard*Pl
(BRI
a)
Dam:
Summer's Gucci Blue Vom Wernerwald
(BRI
a)
BRI
a
7. Show class grand international champion
(CACE/CACE/CACE/CACE)
blue
WCF Int.Ch. WCF Master Ninze Gerulis *LT
Male
49
born
18.02.2018
Microchip:
953010002388860
Sire:
PL*Palladium K’Golden Gun
(BRI
a)
Dam:WCF W.Ch. Vaidile Kates Akis*LT
(BRI
a)
BRI
a
9. Show class international champion
(CAGCIB/CACE/-/-)
blue
Aragonas AstiBri*LT
Male
50
born
10.11.2017
Microchip:
900164001663202
Sire:
CH Favoritas AstiBri * LT
(BRI
a)
Dam:
Koko Chanel vom Kleeland*DE
(BRI
a)
BRI
a
11. Show class champion
(CACIB/CACIB/CAGCIB/CAGCIB)
blue
WCF Ch. Elvin Graceville
Male
51
born
12.06.2017
Microchip:
643094100477882
Sire:WCF Eur.Ch. Air Jordan's Ural
(BRI
w 62)
Dam:
Juliana Louise Graceville
(BRI
c)
BRI
a
11. Show class champion
(CACIB/CACIB/CACIB/CAGCIB)
blue
Allure’s Hugo Boss
Male
52
born
24.01.2018
Microchip:
-
Sire:
Harley Dulce Dream*s
(BRI
a)
Dam:
Allure's Sarah Connor
(BRI
a)
BRI
a
11. Show class champion
(CACIB/CACIB/CACIB/CAGCIB)
blue
Jinna Mažos meškos
Female
53
born
24.02.2018
Microchip:
tel:956000010233098
Sire:
IT*Bricoccole Voltaire
(BRI
a)
Dam:
Yona Vom Rimberg
(BRI
a)
BRI
a
13. Show class open
(CAC/CACIB/CACIB/CACIB)
blue
Dorian from Seven Fridays*LV
Male
54
born
02.07.2017
Microchip:
981098106631186981
Sire:
LV*SECRET ROSE AUGUST PHOENIX
(BRI
c 33)
Dam:
Greja from Elegant Etude * LV
(BRI
a)
BRI
a
13. Show class open
(CAC/CAC/CAC/CACIB)
blue
ZEUS OF BALTIC BREEZE
Male
55
born
25.05.2018
Microchip:
-
Sire:
Ideal of Baltic Breeze
(BRI
ay 25)
Dam:
Cassiopeya of Baltic Breeze
(BLH
a)
BRI
a
15. Show class junior
(CACJ/CACJ/-/-)
blue
Narciss Lichibast
Male
57
born
30.07.2018
Microchip:
941000023201963
Sire:WCF W.Ch. Dante LichiBast
(BRI
a)
Dam:
Love Story Von Shmidt
(BRI
a)
BRI
a
16. Show class kitten
(CACP/CACP/-/-)
blue
Yuhu Gerulis*LT
Female
58
born
01.12.2018
Microchip:
953010003282719
Sire:WCF W.Ch. Tanzanit Favorit Gerulis
(BRI
a)
Dam:WCF W.Ch. Cinderella of Gerulis*LT
(BRI
a)
BRI
a
16. Show class kitten
(CACP/CACP/-/-)
blue
Yogi Gerulis*LT
Male
59
born
01.12.2018
Microchip:
953010003282632
Sire:WCF W.Ch. Tanzanit Favorit Gerulis
(BRI
a)
Dam:WCF W.Ch. Cinderella of Gerulis*LT
(BRI
a)
BRI
a 02
13. Show class open
(CAC/CAC/CAC/CACIB)
blue harlequin
Ice Cream of Inces Mincis
Female
60
born
16.06.2018
Microchip:
-
Sire:
Argoss of Bismarcs Rings*LV
(BRI
c)
Dam:
Aija of Brit Art
(BRI
a 03)
BRI
a 03
11. Show class champion
(CACIB/CACIB/-/-)
blue bicolour
Kingston from Blueberry Blossom*LV
Male
61
born
13.06.2018
Microchip:
900164001709878
Sire:
-
Dam:
-
BRI
e
9. Show class international champion
(CAGCIB/CAGCIB/CACE/CACE)